BIO krb, romantika, kterou můžete mít bez komínu i bez nepořádku

25.02.2015

Všichni to známe. Není nic krásnějšího a romantičtějšího, než se za dlouhých zimních večerů uvelebit před krásně hřejivým plápolajícím krbem. Oheň, klid, ticho, pohoda. Klasický krb ale není jen tak. Do nové bytové jednotky ho zřejmě „nenacpete“, ve starších domech také nejsou krby zrovna samozřejmostí. Nabízí se tu ale jednoduché řešení – BIO KRBY.

Bio krby jsou inovativním a estetickým řešením nejen pro domácnosti, ale i pro veřejné prostory. Designové skvosty v podobě bio krbů tvoří přirozenou dominantu každého prostoru. Kdekoliv je umístíte, probudí ty správné pozitivní emoce, vnesou do vás klid i touhu zastavit se, relaxovat. Ano, usednout u plápolajícího ohně a nechat se jím unést. Proto tu Bio krby jsou. Je to řešení pro každý myslitelný prostor. Jsou ekologické, nezanechávají po sobě žádný nepořádek, nepotřebují údržbu!

Znáte ty chvíle ticha a pohody, tu neopakovatelnou atmosféru plápolajícího ohně, to teplo sálající z krbu? Tomu se skutečně nic nevyrovná. Ale krb do místnosti, kde není komín? Ano, s Bio krby to jde! Bio krby spalují ekologické palivo, biolíh, nepotřebují tedy nic. Žádný komín. Může se vám to zdát neuvěřitelné, ale při spalování biolihu vzniká pouze trochu vodní páry a oxid uhličitý. Tedy přesně to, co sami vydechujeme. Bio krb může být dalším členem každé domácnosti. Stačí pouze trochu více větrat, jako kdyby vás doma bylo o jednoho víc. Zvolte si BIO KRB. Nemáte žádné starosti s komínem, žádné stavební úpravy. Bio krb si postavte tam, kde chcete vy! Jen vy rozhodnete. Možná se můžete poradit s bytovým designérem.

Shrňme si to ještě jednou v bodech. Jaké jsou výhody Bio krbu?

  • Není potřeba komín ani žádné stavební úpravy
  • Lze ho kamkoliv postavit, nebo i pověsit na zeď
  • Spaluje ekologické palivo
  • Při spalování vzniká jen trochu páry a oxid uhličitý
  • Není potřeba sklad na dřevo nebo jiné palivo
  • Kolem krbu zůstává čisto

Kouzlo plápolajících plamenů v krbu si tak můžete dopřát bez práce, bez sekání dříví, bez úklidu popela, bez starostí!

Nové generace krbů využívají moderní palivo – biolíh. Je naprosto ekologické, neznečišťuje své okolí ani spalinami, popelem nebo jinými nečistotami. Čisté topení, to je BIO KRB. Pokud jste už krb měli, na chatě, u rodičů, kdekoliv, znáte to. S Bio krbem už žádné nákupy dřeva (nebo pytlačení v lesích), žádné sekání dříví, žádné třísky, složité zatápění. Stačí jen nalít biolíh a zapálit.

A samotný oheň? Žádný strach, ten je naprosto stejný, je to ten kouzelný oheň, který znáte. Jen nemusíte uklízet, nemusíte se o nic starat. Ani o dřevo, ani o popel. Bio krb umí vytvořit zcela totožnou atmosféru jako klasické krby s hořícími poleny.  Biolíh se vyrábí dokonalou filtrací z biologického alkoholu (etanol), do kterého se přidávají velmi hořké látky, aby bylo zabráněno jeho zneužití.

Jen kamenné krby? Proč? Bio krb můžete mít z oceli, nebo skla…

Nebo si vyberte ultramoderní design, oceněný reddot design award Winter 2010 

Díky ekologickému palivu, které nepotřebuje ke svému spalování žádný odvod zplodin, se bio krbům otevřely nekonečné možnosti užití. U Bio krbu máte naprostou svobodu! Design krbu záleží jen na vás, nebo na schopnosti designérů. Umístění Bio krbu je zcela na vás, na vaší fantazii. Můžete ho mít kdekoliv. Můžete ho postavit kamkoliv volně do prostoru. Můžete ho pověsit na stěnu. Může to být stolní bio krb. Nenechte se omezovat ani materiálem. Bio krb může být z kovu, kamene, keramiky, oceli, skla…

Nenechte se svazovat tradicemi, do moderního bytu patří moderní krb.


články

ikona

Jak oživit restauraci, kavárnu či bar?

15.12.2017

Vlastníte restauraci, kavárnu či bar a chcete přilákat více hostů? Zvažujete úpravu interiéru, ale nevíte si rady?

ikona

Nespokojte se s tuctovostí. Zkuste kancelář na míru!

15.11.2017

Plánujete si zařídit novou kancelář? Nechcete se spokojit s tuctovým kancelářským nábytkem a fádním designem interiéru?

ikona

Toka hledá do svého týmu projektanta fit outu.

30.10.2017

Chceš-li využít tuto výzvu, pošli stručný ale výstižný životopis s důležitými údaji jako je vzdělání, případná praxe, znalosti jazyků, atd.