eRange – řešení pro náročné

25.02.2015

Vážíme si každého našeho zákazníka. Vážíme si i těch nejnáročnějších klientů, kteří potřebují nejvyšší kvalitu a dokonalost každého dodaného kousku. A my chceme být ještě náročnější. Chceme jít do ještě podrobnějších detailů. Proto pro vás máme systém kancelářského nábytku eRange. Tento systém společnosti BN Office Solution byl vyvinut v londýnském projektovém studio WertelOberfell Platform. eRange je revoluční nábytkový systém, postavený na základech a modernistických myšlenkách Bauhausu a funkcionalismu. eRange vám představujeme jako dynamické řešení pro všechny, kteří jsou nároční nejenom na ostatní, ale i na sebe.

Podívejme se, jak systém eRange představují samotní návrháři:

  • eRange je moderní systém s obrovským nadčasovým přesahem. Písmeno „e“ v názvu značí elektroniku, ale v tomto případě spíše anglický pojem „essential“ (nezbytný, nepostradatelný). Ano, můžeme označit systém eRange jako nepostradatelný pro současnou moderní kancelář.
  • Systém eRange je ve všech ohledech dosažením vrcholu dnešních technologických i designových možností. Je maximálně důmyslný, moderní, přesto decentní. eRange i přes svou funkčnost zůstává ryzí podobou elegance.
  • Špičková kvalita? U systému eRange je špičková kvalita standardem.

„Říká se, že čas věci změní, ale ve skutečnosti je musíme změnit sami.“ (Andy Warhol)

INGREDIENCE ÚSPĚŠNÉHO PRODUKTU? NADČASOVÝ DESIGN, FUNKČNOST, DŮRAZ NA PROPRACOVANÉ DETAILY! UMÍME TYTO INGREDIENCE NAMÍCHAT V TOM NEJVÝKONNĚJŠÍM POMĚRU.

Vědomě utváříme prostor kolem sebe. Umíme pomoci i těm, kteří ho utváří nevědomě. Záleží nám na místech, kde trávíte svůj čas. Tato místa musí být vaším partnerem. Musí být přátelská, ale ne poddajná, nebo naopak dominantní. Měla by být obdivuhodná, originální, ale ne příliš vtíravá. Taková místa mají svůj jednouchý úkol – inspirovat. Být oporou.

Kreativní práce a práce hlavou vyžaduje převážně stimulaci. Inspiraci, motivaci, ale i klid a zázemí. Pracovní prostředí proto musí dodávat odvahu, nesmí se bát být originální, aby vás mohlo podpořit při vytváření odvážných konceptů. Stejně jako vy, i váš prostor musí mít svou tvář, svou „osobnost“. Musí umět podtrhnout čím jste, co umíte. Ukáže, že umíte ocenit i náročné výzvy. Ať je váš prostor partnerem, ať je moderní, a zároveň elegantní, nadčasový.

Kombinace černé barvy a dýhy =  volba sebevědomých, odvážných osobností, otevřených novým pohledům, novým výzvám. Ve spojení s moderní linií nábytku vytváří tato juxtapozice smělý a dynamický interiér. eRange je řešením pro profesionály a vizionáře.

eRange je řešením pro Vás!


články

ikona

Jak oživit restauraci, kavárnu či bar?

15.12.2017

Vlastníte restauraci, kavárnu či bar a chcete přilákat více hostů? Zvažujete úpravu interiéru, ale nevíte si rady?

ikona

Nespokojte se s tuctovostí. Zkuste kancelář na míru!

15.11.2017

Plánujete si zařídit novou kancelář? Nechcete se spokojit s tuctovým kancelářským nábytkem a fádním designem interiéru?

ikona

Toka hledá do svého týmu projektanta fit outu.

30.10.2017

Chceš-li využít tuto výzvu, pošli stručný ale výstižný životopis s důležitými údaji jako je vzdělání, případná praxe, znalosti jazyků, atd.