Jak vhodně vybavit kancelář?

01.08.2017

Je proto důležité jednotlivé místnosti vybavit vhodným interiérovým nábytkem a kvalitním osvětlením. Administrativní prostory kladou na vybavení jiné požadavky, než je nezbytné třeba u dílen a skladů. Zaměstnanci v nich totiž většinu pracovní doby tráví sedavým způsobem, navíc se např. v recepci a konferenčních místnostech setkávají s vašimi klienty 
a obchodními partnery. Prostory proto musí být zařízeny nejen funkčně, ale mají také působit reprezentativně. Nejnáročnější bývá zvolit správné vybavení kanceláří. Kromě technických zařízení 
do nich potřebujete umístit i police a další kancelářský nábytek. Nevíte, jak nejvhodněji kancelářské prostory zařídit? Máme pro vás pár tipů.   
 

Základem kanceláře je kvalitní osvětlení, stůl a židle

Chcete-li mít výkonné a zdravé zaměstnance, věnujte zvýšenou pozornost výběru správného osvětlení, volbě vhodného psacího stolu a ergonomické kancelářské židle. Dlouhodobá intenzivní práce na PC totiž může vést ke zhoršování zraku, sedavé zaměstnání obecně má negativní vliv na páteř, klouby
i oběhovou soustavu.

Není židle jako židle

Zdravé sezení je důležité. Ideální kancelářská židle je nejen pohodlná. Rovněž je opatřena područkami, má opěrku hlavy a umožňuje individuální nastavení pro jednotlivé uživatele. Hledáte ergonomicky nejvhodněji řešené kancelářské židle, nebo jiný kancelářský nábytek? Obraťte se na nás! V oblasti nábytkářství působíme už 23 let a s výběrem vám ochotně poradíme.  

Na atmosféře záleží

V současnosti se při zařizování kancelářských prostor těší velké oblibě zvláště kombinace přírodních prvků, moderního designu a minimalismu. Jde o trend, který byste měli při vybavení kanceláří zohlednit. Působí nerušivě, zároveň vytváří příjemnou atmosféru a zkvalitňuje tak pracovní prostředí. Kancelář má být pro zaměstnance „more than an office“. Díky příjemné atmosféře se i práce přes čas stává radostí. Zvláště to platí u kreativců, kteří kladou na pracovní prostředí nemalé nároky.

Rada na závěr: Nechcete, aby vaše kancelářské prostory působily zakrátko nemoderně? Zvolte takový nábytek do kanceláře, který má nadčasový design bez příliš extravagantních a ozdobných prvků.

 


články

ikona

Konferenční místnost je klíčem k úspěšnému jednání

02.10.2017

Chcete-li si zajistit úspěšnou prezentaci na schůzce s obchodními partnery a klienty, je třeba vytvořit co nejlepší dojem.

ikona

Jak vypadá židle, která je more than an office chair?

19.09.2017

Pokud má být vaše kancelář more than an office, tak něco obdobného by mělo platit i o vaší kancelářské židli.

ikona

Zařizujete kuchyňku a jídelnu pro zaměstnance? Víme, jak na to

01.09.2017

Nevíte-li si rady se zařízením firemní kuchyňky a jídelny, máme pro vás pár užitečných tipů.