Milano brzy opět ožije nábytkem

25.02.2015

Italské město Milano se ve dnech od 14. do 19. dubna 2015 opět stane centrem světového designu. Jako každý rok se touto dobou otevřou brány futuristického výstaviště RHO Fiera v Milaně, kde bude pro návštěvníky přichystán, jako již tradičně, mezinárodní veletrh Salone Internazionale del Mobile neboli veletrh nábytkářského průmyslu a vybavení interiérů. Tentokráte k vidění ale budou také další výstavy, které se meziročně mění…. Poprvé se veletrh konal v roce 1961 a byl určen k propagaci italského nábytku na světovém trhu. Zafungovalo to tak dokonale, že je v dnešní době kvalita italského nábytku známa ve všech koutech světa a „iSaloni“ se tak stal nejdůležitějším nábytkářským veletrhem vůbec…

Milano se tedy opět stane během necelého týdne globálním dějištěm světové kreativity v nábytku, produktového designu a také v představení nových konceptů a materiálů. Rádi se pojedeme také inspirovat a doufáme, že něco nové budeme moci nabídnout i vám!

Foto: www.hautecompass.com / Salone Internazionale del Mobile, photo credit Alessandro Russotti


články

ikona

Jak oživit restauraci, kavárnu či bar?

15.12.2017

Vlastníte restauraci, kavárnu či bar a chcete přilákat více hostů? Zvažujete úpravu interiéru, ale nevíte si rady?

ikona

Nespokojte se s tuctovostí. Zkuste kancelář na míru!

15.11.2017

Plánujete si zařídit novou kancelář? Nechcete se spokojit s tuctovým kancelářským nábytkem a fádním designem interiéru?

ikona

Toka hledá do svého týmu projektanta fit outu.

30.10.2017

Chceš-li využít tuto výzvu, pošli stručný ale výstižný životopis s důležitými údaji jako je vzdělání, případná praxe, znalosti jazyků, atd.