Nespokojte se s tuctovostí. Zkuste kancelář na míru!

15.11.2017

Plánujete si zařídit novou kancelář? Nechcete se spokojit s tuctovým kancelářským nábytkem a  fádním designem interiéru, který má skoro každý? Pak je pro vás vhodná kancelář na míru. V některých případech jde dokonce o nezbytnost, protože určité typy interiéru vyžadují pomoc odborníka.

Kdy se bez kanceláře na míru neobejdete?

Disponujete-li atypickým prostorem, zpravidla dochází k problému s vměstnáním všeho potřebného zařízení do interiéru. V takovém případě je potřeba vám uzpůsobit kancelářské vybavení na míru a najít nejvhodnější rozvržení pracovního prostoru. Existuje však i jiný důvod pro navržení kanceláře na míru. Jedná se o případ, kdy vás v kanceláři navštěvují klienti a obchodní partneři. Tehdy potřebujete zajistit, aby váš pracovní prostor působil na příchozí dostatečně seriózně, profesionálně a příjemně. Konzultace s odborníky se vyplatí zvláště v případě, že se zabýváte oborem kladoucím důraz na kreativitu či prezentaci značky a firmy. Jde kupříkladu o takové obory jako marketing, cestovní ruch, architektura, grafika, webdesign apod. Za takových okolností je totiž nezbytné dodat vaší kanceláři osobitý a jedinečný design. Stanete se tak nezaměnitelnými s konkurencí, zdůrazníte své přednosti a zefektivníte prezentaci své firmy a značky.

Jak se dělá kancelář na míru?

Zvažujete pořízení kanceláře na míru, ale nevíte, jak její realizace probíhá? Tvůrce interiérů nejprve zjistí vaše potřeby, seznámí se s dispozicemi prostoru a s vaší firemní kulturou. Na základě zjištěných informací se hledá ideální rozvržení pracovního prostoru, vhodné vybavení a design. Vypracuje se návrh kanceláře, který je po vašem schválení převeden ve skutečnost.

Koho realizací pověřit?

Velmi důležité je zvolit fundovaný tým odborníků, kteří zajistí návrh i realizaci kanceláře na míru. Preferujte zavedené firmy s dostatkem referencí a bohatým portfoliem. Budete tak mít jistotu, že bude realizace kanceláře precizně provedena. Seriózního tvůrce interiérů poznáte rovněž podle poskytovaných služeb. Kupříkladu vizualizace interiéru a úprava návrhu k vaší maximální spokojenosti by měla být samozřejmostí.
 


články

ikona

Jak oživit restauraci, kavárnu či bar?

15.12.2017

Vlastníte restauraci, kavárnu či bar a chcete přilákat více hostů? Zvažujete úpravu interiéru, ale nevíte si rady?

ikona

Nespokojte se s tuctovostí. Zkuste kancelář na míru!

15.11.2017

Plánujete si zařídit novou kancelář? Nechcete se spokojit s tuctovým kancelářským nábytkem a fádním designem interiéru?

ikona

Toka hledá do svého týmu projektanta fit outu.

30.10.2017

Chceš-li využít tuto výzvu, pošli stručný ale výstižný životopis s důležitými údaji jako je vzdělání, případná praxe, znalosti jazyků, atd.