Tato židle má mnohem víc než jen design

17.02.2015

Přes dvacet let na trhu s kancelářským nábytkem nám přineslo řadu poznatků a zkušeností, které uplatňujeme a rozvíjíme v každém detailu každého kousku v naší nabídce. Obzvláště u židlí musíme být nekompromisní ve všech ohledech. Na židli trávíme většinu svého pracovního času v kanceláři, je naším nejbližším společníkem i oporou. A proto je tu židle 4ME.

Design. To pro nás rozhodně není prázdný pojem. Slovo do katalogu. Každičký detail zkoumáme ze všech možných stran, klademe důraz na harmonii. Design musí zaujmout, ohromit, musí se vštípit do paměti. Ale musí být také plně funkční, být jednoduchým pojítkem mezi produktem a uživatelem. Židle 4ME je tím středobodem každé kanceláře. Ano, řeknete si, že TO je to pravé místo pro mě. Originální a stylové.

Víme, že originalita a styl však nestačí. Jsme si vědomi úlohy předmětů v našem okolí, jejich interakce s uživatelem. Další zásadní vlastností, bez které se naše produkty neobejdou, je FUNKČNOST. Proto u židlí klademe důraz na ergonomii. Ergonomie není jen dočasnou módou, je to trvalá nadčasová hodnota, kterou je nezbytné si obzvláště u sedavého zaměstnání uvědomovat. Správné sezení chrání naše zdraví, naši pracovní výkonnost, naši budoucnost i vzácný volný čas. I proto je tu židle 4ME.

V tomto originálním a stylovém kousku nábytku najdeme vysoce moderní, designově vyladěnou, plně funkční ergonomickou židli s vysokým komfortem, příznivě ovlivňující pohodu uživatelů, kvalitu jejich práce, kreativitu i zdraví. Židle pro mě. Přijďte si vyzkoušet do našeho showroomu, Štursova 9/5, 616 00 Brno.


články

ikona

Jak oživit restauraci, kavárnu či bar?

15.12.2017

Vlastníte restauraci, kavárnu či bar a chcete přilákat více hostů? Zvažujete úpravu interiéru, ale nevíte si rady?

ikona

Nespokojte se s tuctovostí. Zkuste kancelář na míru!

15.11.2017

Plánujete si zařídit novou kancelář? Nechcete se spokojit s tuctovým kancelářským nábytkem a fádním designem interiéru?

ikona

Toka hledá do svého týmu projektanta fit outu.

30.10.2017

Chceš-li využít tuto výzvu, pošli stručný ale výstižný životopis s důležitými údaji jako je vzdělání, případná praxe, znalosti jazyků, atd.