Tato židle má mnohem víc než jen design

17.02.2015

Přes dvacet let na trhu s kancelářským nábytkem nám přineslo řadu poznatků a zkušeností, které uplatňujeme a rozvíjíme v každém detailu každého kousku v naší nabídce. Obzvláště u židlí musíme být nekompromisní ve všech ohledech. Na židli trávíme většinu svého pracovního času v kanceláři, je naším nejbližším společníkem i oporou. A proto je tu židle 4ME.

Design. To pro nás rozhodně není prázdný pojem. Slovo do katalogu. Každičký detail zkoumáme ze všech možných stran, klademe důraz na harmonii. Design musí zaujmout, ohromit, musí se vštípit do paměti. Ale musí být také plně funkční, být jednoduchým pojítkem mezi produktem a uživatelem. Židle 4ME je tím středobodem každé kanceláře. Ano, řeknete si, že TO je to pravé místo pro mě. Originální a stylové.

Víme, že originalita a styl však nestačí. Jsme si vědomi úlohy předmětů v našem okolí, jejich interakce s uživatelem. Další zásadní vlastností, bez které se naše produkty neobejdou, je FUNKČNOST. Proto u židlí klademe důraz na ergonomii. Ergonomie není jen dočasnou módou, je to trvalá nadčasová hodnota, kterou je nezbytné si obzvláště u sedavého zaměstnání uvědomovat. Správné sezení chrání naše zdraví, naši pracovní výkonnost, naši budoucnost i vzácný volný čas. I proto je tu židle 4ME.

V tomto originálním a stylovém kousku nábytku najdeme vysoce moderní, designově vyladěnou, plně funkční ergonomickou židli s vysokým komfortem, příznivě ovlivňující pohodu uživatelů, kvalitu jejich práce, kreativitu i zdraví. Židle pro mě. Přijďte si vyzkoušet do našeho showroomu, Štursova 9/5, 616 00 Brno.


články

ikona

Jak vypadá židle, která je more than an office chair?

19.09.2017

Pokud má být vaše kancelář more than an office, tak něco obdobného by mělo platit i o vaší kancelářské židli.

ikona

Zařizujete kuchyňku a jídelnu pro zaměstnance? Víme, jak na to

01.09.2017

Nevíte-li si rady se zařízením firemní kuchyňky a jídelny, máme pro vás pár užitečných tipů.

ikona

Stylová recepce je vaší vizitkou.

28.08.2017

Úspěch každé firmy nespočívá pouze v precizní realizaci každé zakázky a profesionálním přístupu ke klientům.