Toka Design Gallery - nový showroom plný emocí

06.12.2016

Jde o nově připravovaný unikátní showroom s plochou 900 m², který se bude specializovat na kancelářské prostory. Jako profesionálové působící na trhu už 22 let se v zařizování a vybavování kancelářských prostor vyznáme. Vycházíme vstříc i sebenáročnějším specifickým požadavkům klientů na rozvržení pracovního interiéru a výběr kancelářského nábytku. Dbáme na individuální přístup, takže veškeré potřeby klientů dojdou naplnění. Nejinak tomu bude v novém showroomu.

Na co se můžete těšit v Toka Design Gallery?

Podle zakladatele naší společnosti Tomáše Kratochvíla bude nový showroom o emocích, designu
a netradičních formách zpracování interiéru. Poznáte nové trendy v oblasti kanceláří a prohlédnete si nejrůznější typy pracovního prostředí naplňující naše motto: “more than an office”. Nenabízíme pouze kancelářský nábytek, ale poskytujeme rovnou komplexní řešení pracovního prostředí. V Toka Design Gallery si najde každý svůj osobitý kancelářský styl, který je mu nejbližší.

V novém showroomu se zaměřujeme na skutečnost, že vhodně zařízená kancelář zvyšuje pracovní výkon, zintenzivňuje koncentraci na práci a podněcuje kreativitu. Velmi záleží na tom, co od své kanceláře očekáváte a jakou činností se v ní zabýváte. Zaměstnancům reklamní agentury bude vyhovovat jiný pracovní interiér než třeba pracovníkům banky. Chceme vám pomoci vytvořit ideální pracovní prostředí jak pro vás, tak pro vaše zaměstnance. Proto vám v Toka Design Gallery budou k dispozici specializovaní architekti a designéři, kteří vám s výběrem nejvhodnějšího řešení pracovního prostoru ochotně poradí.

Konkrétnější podoba připravovaného showroomu zatím zůstane zahalena tajemstvím, půjde totiž
o příjemné překvapení chystané pro klienty.


články

ikona

Jak oživit restauraci, kavárnu či bar?

15.12.2017

Vlastníte restauraci, kavárnu či bar a chcete přilákat více hostů? Zvažujete úpravu interiéru, ale nevíte si rady?

ikona

Nespokojte se s tuctovostí. Zkuste kancelář na míru!

15.11.2017

Plánujete si zařídit novou kancelář? Nechcete se spokojit s tuctovým kancelářským nábytkem a fádním designem interiéru?

ikona

Toka hledá do svého týmu projektanta fit outu.

30.10.2017

Chceš-li využít tuto výzvu, pošli stručný ale výstižný životopis s důležitými údaji jako je vzdělání, případná praxe, znalosti jazyků, atd.