Toka Design Gallery - nový showroom plný emocí

06.12.2016

Jde o nově připravovaný unikátní showroom s plochou 900 m², který se bude specializovat na kancelářské prostory. Jako profesionálové působící na trhu už 22 let se v zařizování a vybavování kancelářských prostor vyznáme. Vycházíme vstříc i sebenáročnějším specifickým požadavkům klientů na rozvržení pracovního interiéru a výběr kancelářského nábytku. Dbáme na individuální přístup, takže veškeré potřeby klientů dojdou naplnění. Nejinak tomu bude v novém showroomu.

Na co se můžete těšit v Toka Design Gallery?

Podle zakladatele naší společnosti Tomáše Kratochvíla bude nový showroom o emocích, designu
a netradičních formách zpracování interiéru. Poznáte nové trendy v oblasti kanceláří a prohlédnete si nejrůznější typy pracovního prostředí naplňující naše motto: “more than an office”. Nenabízíme pouze kancelářský nábytek, ale poskytujeme rovnou komplexní řešení pracovního prostředí. V Toka Design Gallery si najde každý svůj osobitý kancelářský styl, který je mu nejbližší.

V novém showroomu se zaměřujeme na skutečnost, že vhodně zařízená kancelář zvyšuje pracovní výkon, zintenzivňuje koncentraci na práci a podněcuje kreativitu. Velmi záleží na tom, co od své kanceláře očekáváte a jakou činností se v ní zabýváte. Zaměstnancům reklamní agentury bude vyhovovat jiný pracovní interiér než třeba pracovníkům banky. Chceme vám pomoci vytvořit ideální pracovní prostředí jak pro vás, tak pro vaše zaměstnance. Proto vám v Toka Design Gallery budou k dispozici specializovaní architekti a designéři, kteří vám s výběrem nejvhodnějšího řešení pracovního prostoru ochotně poradí.

Konkrétnější podoba připravovaného showroomu zatím zůstane zahalena tajemstvím, půjde totiž
o příjemné překvapení chystané pro klienty.


články

ikona

Jak vypadá židle, která je more than an office chair?

19.09.2017

Pokud má být vaše kancelář more than an office, tak něco obdobného by mělo platit i o vaší kancelářské židli.

ikona

Zařizujete kuchyňku a jídelnu pro zaměstnance? Víme, jak na to

01.09.2017

Nevíte-li si rady se zařízením firemní kuchyňky a jídelny, máme pro vás pár užitečných tipů.

ikona

Stylová recepce je vaší vizitkou.

28.08.2017

Úspěch každé firmy nespočívá pouze v precizní realizaci každé zakázky a profesionálním přístupu ke klientům.