office

V kanceláři trávíte značnou část dne. Je proto velmi důležité, aby kancelářské vybavení bylo kvalitní a komfortní. Kancelářské zařízení totiž ovlivňuje vaši pracovní výkonnost. Dopřejte si funkčně zařízenou kancelář s příjemným a pohodlným designem.

office

V kanceláři trávíte značnou část dne. Je proto velmi důležité, aby kancelářské vybavení bylo kvalitní a komfortní. Kancelářské zařízení totiž ovlivňuje vaši pracovní výkonnost. Dopřejte si funkčně zařízenou kancelář s příjemným a pohodlným designem.

Prostředí kanceláře ovlivňuje výkon pracovníků.

Je známo, že příjemné prostředí zvyšuje pracovní výkon zaměstnanců. Zásadní vliv na pracovníky má rozvržení pracovního prostoru. K týmové práci je vhodnější open space, pro individuální činnosti se naopak více hodí samostatné kanceláře.

Efektivitu práce zvyšuje rovněž vhodně zvolený nábytek. Kromě správné ergonomie a funkčnosti hraje významnou roli barva a design. Vybírejte raději světlý nábytek, protože působí optimističtěji než tmavý. Případně kombinujte světlé prvky s tmavými, čímž oživíte prostor. Pracovní prostředí zařizujte v teplých barvách, které podněcují aktivitu zaměstnanců. Studené barvy naopak mohou snižovat pracovní výkonnost, protože člověka tlumí, příliš zklidňují až uspávají.

Pracovní výkon vašich zaměstnanců můžete zvýšit i designem kancelářského nábytku.

Co nesmí chybět ve vaší kanceláři či pracovně?

Základem každé kanceláře či pracovny je psací stůl a kancelářské křeslo. Jde o nejdůležitější kousky kancelářského nábytku, které musíte obzváště pečlivě vybírat. Špatná volba se totiž projeví nedostatečným komfortem při práci i negativními dopady na vaše zdraví. Ve vaší kanceláři či pracovně proto nesmí chybět kvalitní psací stůl a ergonomické kancelářské křeslo. Pro ostatní kancelářský nábytek platí neméně náročné kritérium. Hlavní je funkčnost. U nás najdete nábytek spojující praktickou stránku s estetikou, funkčnost s designem. Kromě efektivních nábytkových systémů pro kanceláře všeho druhu vám nabízíme i širokou škálu kancelářských křesel pro manažery i řadové zaměstnance. Rozdíl je pouze v designu, ale pohodlí a ergonomie je u všech křesel stejně kvalitní.

Toka – nábytek bez něhož se neobejdete.

 

Nábytkové systémy vhodné pro manažery

Manažer je řídící pracovník, který přichází do kontaktu s klienty i jemu podřízenými zaměstnanci. Tomu je třeba uzpůsobit jeho kancelář. Jde o reprezentační prostor, který má působit seriózně a příjemně. Důraz je kladen na funkční stránku vybavení i jeho estetičnost.

reference

ikona

Realizace designových prodejen NOTINO

Realizace a vývoj nových designových prodejen NOTINO v Poznani a Krakově

ikona

Realizace smartcomp

Vytvořit originální interiér je vždycky velkou výzvou. V tomto přípradě je inspirace vesmírnou lodí zcela zjevná.

ikona

netbox

Na počátku byl třesk v podobě projektu, po té začala realizace, která po připojení několika dodavatelů na vysokorychlostní okruh dostala podobu moderního designu.