public

Vybavujete školní zařízení, jídelnu či třeba vstupní halu? Ten pravý nábytek a interiérové doplňky čekají jen na vás. Objevte s námi kouzlo kvalitního nábytku.

Rady pro zařízení open space

Vytvořte na pracovišti relaxační zónu.

Zaměstnancům pracujícím v open space často chybí prostor k odpočinku od kolegů a okolního ruchu. V relaxační zóně je zpravidla místo plné barev, které dopřává zaměstnancům trošku soukromí. Zaměstnanci si zde během přestávky tzv. dobijí baterky. Díky tomu jsou při plnění pracovních úkolů výkonější a kreativnější. V naší nabídce najdete i nábytek určený přímo pro relax zóny.

Jak zařídit relaxační koutek ve firmě?

Moderním trendem je vytvářet ve firmách relaxační koutky. Týká se to především kancelářského prostředí a kreativně zaměřených firem. Aby zaměstnancům neubýval elán, kreativita a tvůrčí duch, potřebují se občas odreagovat a načerpat nové síly pro podávání vysokých pracovních výkonů. Právě k tomu účelu relaxační koutky slouží. Díky občasné relaxaci v práci mají zaměstnanci onen pověstný tah na branku a firma prosperuje.

Co v relaxačním koutku nesmí chybět?

Ticho a klid

Zaměstnanci si potřebují odpočinout od kolegů. Hledají trošku klidu a ticha pro odpočinek, soukromé telefonické hovory nebo jen popovídání s přáteli z pracoviště.

Barvy a hravost

Zvyšování kreativity zaměstnanců ovlivňují barvy a nápaditý design vybavení relaxačního koutku. Prostor nesmí působit mdle ani přeplácaně. Volte veselé barvy, které však nepůsobí agresivně. Ideální jsou pastelové odstíny.

Zaměstnanci firem, které jsou vybaveny relaxačními koutky, se do zaměstnání více těší. To se pozitivně odráží na produktivitě jejich práce. Oživte svou firmu relaxačním koutkem i vy a zvyšte tak pracovní výkonnost svých zaměstnanců. Potřebný nábytek najdete u nás.

Vhodně vybavená jídelna dotváří kulturu stolování.

V některých firmách se kromě kuchyňky nachází také jídelna pro zaměstnance. Zařízení jídelny byste neměli podcenit. Příjemné prostředí zvyšuje požitek z jídla a umožňuje zaměstnancům relaxaci a rozhovor s kolegy. Jídelna totiž není pouze místem určeným ke konzumaci pokrmů, ale rovněž jde o místo setkávání. Komfortně zařízená jídelna formuje kulturu stolování, navozuje pocity klidu a harmonie.

reference

ikona

Výstavba mateřské školky

Výstavba nové mateřské školky s kapacitou 224 dětí v oblasti městské části Brno-Bystrc, Kamechy, trvala necelý rok.

ikona

netbox

Na počátku byl třesk v podobě projektu, po té začala realizace, která po připojení několika dodavatelů na vysokorychlostní okruh dostala podobu moderního designu.

ikona

biology park brno

Když se řekne Biology Park, vidíme trojkřídlou budovu o pěti patrech, 16 subdodavatelů, 5 montážních skupin, 3 měsíce dřiny a interiér za 34 miliónů.