reception

Recepce je zásadní součástí vstupního prostoru mnoha institucí. Nachází se např. v hotelích, firmách i zdravotnických zařízeních. Recepce je vizitkou vaší firmy, proto je nezbytné ji náležitě vybavit. Zvyšte prestiž svého podniku reprezentatiní recepcí. S námi je to snadné.

Komfortní vstupní hala

Vstupní hala je prvním prostorem, který návštevník hotelu spatří. Je velmi důležité, aby se host cítil příjemně. Součástí haly bývá recepce a sedací nábytek. Vstupní prostor by měl působit vzdušně a prostorně, aby se hosté necítili stísněně.

Recepční pult musí propojovat vkusný design s funkčností.

Samotná recepce musí zapadat do prostoru, jehož je součástí. Je nezbytné, aby ladila s ostatním nábytkem. Sedací nábytek uvnitř haly musí být pohodlný. Rovněž by měl mít zajímavý design.

Vstupní hala by měla vyzařovat harmonii mezi jednotlivými použitými komponenty. Do hotelu s komfortně vybavenou vstupní halou se hosté rádi vracejí.

Recepce je vizitkou firmy. Jak ji vybavit?

Recepce nejsou pouze součástí hotelů. Vyskytují se i v řadě firem. Jde o prostor s recepčním pultem, který je vstupní branou a vizitkou firmy. Je nezbytné, aby recepce na vaše klienty zapůsobila. Měla by navozovat dojem serióznosti a pohodlí.

Doporučujeme vybavit recepci recepční pultem, který vás nadchne svou variabilitou. Umožňuje totiž nejrůznější možnosti uspořádání svých modulů. Rovněž si můžete vybrat z široké nabídky povrchových úprav recepčního pultu. 

reference

ikona

netbox

Na počátku byl třesk v podobě projektu, po té začala realizace, která po připojení několika dodavatelů na vysokorychlostní okruh dostala podobu moderního designu.

ikona

biology park brno

Když se řekne Biology Park, vidíme trojkřídlou budovu o pěti patrech, 16 subdodavatelů, 5 montážních skupin, 3 měsíce dřiny a interiér za 34 miliónů.

ikona

ppg industries czech republic, s.r.o.

typická realizace kompletního vybavení firmy. Od vstupních prostor přes prostory kancelářské, jednací až po jídelnu s odpočinkovými ostrůvky.