Projektová činnost

navrhneme cokoliv!

Dejme vizím podobu – Dialog je základ. Pomůžeme vám zařídit jakýkoliv interiér vašich snů. Popusťte uzdu své fantazii a svěřte nám svá přání. Společně vaše sny změníme ve skutečnost.

Návrh designu

od ubrousků po továrnu!

Přemýšlíte, jak by měl váš interiér vypadat? Inspirujte se! Projeďte si Design Galery třeba na koloběžce. Čtyři živly vás pohltí. Odhalte s námi, jak může interiér vypadat. Buďte originální. Vaše sny a přání převedeme do vizualizace. Uvidíte, jak může vaše vize vypadat ve skutečnosti.

Zajištění realizace

Vizualizace se stává realitou!

Vyhrnem si rukávy, čas na montérky je tu! Už víte, jak má interiér snů vypadat. Nyní je nutné převést vizi ve skutečnost. Sny se stávají realitou. Nábytek a interiérové doplňky postupně zaplní interiér podle vašich představ.

Umíme to od A do Z

Váš interiér, naše starost.

U nás najdete kompletní servis pro váš interiér. Vyslovte svá přání. Váš interiérový džin je vám k službám. Potřebujte návrh interiéru, tvorbu vizualizace, výběr vhodného nábytkového systému? Zvládneme vše! Stačí svá přání jen vyslovit.

Poradenství

Proč začínat od píky? Poraďte se s profíky!

Jak zařídit kancelář? Jakou vybrat židli? Která systémová příčka je pro vás ta pravá? Lámete si hlavu nad podobnými otázkami? Už nemusíte! Nevíte si rady? Od toho jsme tady!

Developerské projekty

Zkrášlete naši zeď svou přítomností.

Našich partnerů si vážíme, proto jsme jim vyčlenili přední místo na naší zdi. Dejte o sobě vědět a ukažte se světu. Staňte se naším partnerem i vy.