kariéra

Dynamická - Moderní - Svěží - Kreativní - Seriózní - Týmová - Náročná. To je společnost Toka, s.r.o. To je práce ve společnosti Toka, s.r.o. To je osobnost, kterou hledáme do našeho týmu v Toka, s.r.o. Sedí? Pak hledáme právě tebe!

Pro naši společnost, která již 23 let patří k předním českým dodavatelům komerčních interiérů, a která se v současnosti může pyšnit nejmodernějšími prodejními prostory v Brně, hledáme obchodníka a také pracovníka back office, kterého u nás čeká náročná práce na hlavní pracovní poměr, služební telefon, služební automobil a tým kolegů, kteří umí ocenit silnou osobnost a dobré pracovní výsledky nejen na teambuildingových aktivitách a dalších firemních akcích, ale především v denním pracovním zápřahu. Čeká tě široké spektrum prestižních zákazníků a originálních zakázek. Budeš spolupracovat se zákazníky jako Globus, Autocont, Masarykova univerzita, VUT a podílet se na zakázkách jako Netbox, Shining Diamonds.

Chceš-li využít tuto výzvu, pošli stručný ale výstižný životopis s důležitými údaji jako je vzdělání, případná praxe, znalosti jazyků, atd., na info@toka.cz.Těšíme se na setkání,
za tým Toka, s.r.o.,
Tomáš Kratochvíl,
ředitel