sponzoring

FC Toka Brno

Náš futsalový tým byl založen již v roce 1994 a postupně se vyšplhal až do 3. ligy. Má za sebou řadu úspěchů a vyhraných turnajů. Týmem prošlo mnoho úspěšných fotbalistů, kteří dnes pomáhají s přípravou mladých talentů, kteří mají šanci se objevit jak v první lize, tak třeba i v reprazentaci.

Vlaďka dětem

Podporujeme nadaci Vlaďky Řepkové, zabývající se pomocí dětem s rakovinou a jejich rodičům.

Kometa

Jsme dlouholetým partnerem HC Kometa Brno a zároveň jsme rádi, že můžeme být součástí skvělé fanouškovské základny, která přispívá k největší návštěvnosti v české lize. „Vzhůru Brno“

Sponzoring nosorožců v Africe

Epidemie pytláctví, která zasáhla jižní Afriku v roce 2008, snižuje šanci na přežití druhu na minimum. S exponenciálním nárůstem případů, které nejeví žádné známky zpomalení, je vyhynutí nosorožců velmi reálné. Pro boj o záchranu tohoto druhu byla založen projekt "Rescued Rhinos @ HESC“. Tento projekt si klade za cíl pomáhat při rehabilitaci a znovuzavedení osiřelých a zraněných nosorožců do volné přírody. Projekt si klade za cíl zvýšit povědomí o situaci tohoto druhu mezi okolními komunitami, mládeží a širokou veřejností.