Design Stories - Geometrie a design

GEOMETRIE A DESIGN 

TOKA a společnost Quadrifoglio Group nám díky svému vývoji a výzkumu představuje nový produkt. Vysoce funkční řada X3 je charakterizována kuželovým tvarem podnože. Roberto Cigana, člen týmu a produktový manažer, a Marco Gaspardo, technický designer, popisují tuto řadu jako čistý produkt s minimalistickými liniemi. Není to jen tradiční stůl, ale prvek, který doplňuje prostředí o design a funkčnost.  

 

X3 

Záměr byl vytvořit stůl s univerzálním designem, který připomíná domácí prostředí a zpříjemní kancelářský prostor, nápad s technickými a dobře definovaným pravidly, která určují jeho osobitost a charakter. Je to kompletní řada, která splňuje technické i nákladové požadavky, aniž by byla obětována estetická stránka. Tento italský výrobce se přizpůsobuje výzvám mezinárodního trhu studiem produktů pro každé jednotlivé pracovní prostředí. X3 má silný charakter s mnoha možnostmi barevného provedení, jak stolových desek, tak podnoží, ale i typů čalounění akustických panelů.  

Naši TOKA vývojáři a architekti neustále vytváří a studují nové produkty, trendy a nové technologie. Cílem je navrhnout prostředí, které představuje řešení spojující funkčnost a styl. Díky tomu, že jsou zaměstnanci obklopeni krásou, podávají prokazatelně lepší pracovní výkon.