Hygienická a sanitační opatření společnosti TOKA

Upozornění 

Návod na čištění obsažený v tomto dokumentu je specifický pro proces sanitace povrchu a není přenosný na standardní čištění a údržbu. 

 

 

Melamin / Lak / Dýha / Kovové součásti / Plast a guma / Kůže / Sklo 

Všechny tyto povrchy mohou být dezinfikovány pomocí vlhkého bavlněného hadříku. Použijte ethyl alkohol zředěný ve vodě ve směsi 70% alkohol a 30% voda. Utírání by mělo být prováděno lineárním pohybem s mírným tlakem, aniž byste opakovaně utírali stejné místo. Zajistěte, abyste po sobě nezanechali žádné stopy po vodě. 

 

Látky 

Jakýkoliv čalouněný povrch může být dezinfikován s produktem‘‘Velurex Multi Gen“. Tato čistící metoda byla testována a schválena našim týmem. Před použitím odstraňte veškeré nečistoty a prach. Nastříkejte trochu přípravku přímo na látku ze vzdálenosti 20-25 cm tak, abyste rovnoměrně pokryli požadovanou oblast. Zdržte se opakovaného stříkání na stejné místo a nechte produkt kompletně zaschnout. 

 

 

Kůže / Eko kůže 

Jakýkoliv povrch čalouněný pravou či nepravou kůží lze také dezinfikovat pomocí produktu “Velurex Multi Gen“. Tato čistící metoda byla testována a schválena naší společností. Utírání by mělo být prováděno lineárním pohybem s mírným tlakem, aniž byste opakovaně utírali stejné místo. Zajistěte, abyste po sobě nezanechali žádné stopy po vodě.