Kancelářská řada CLASS1 – skvělá volba nejen pro IT

Máte v oblibě jednoduchý design a přírodní materiály? Potřebujete kancelářský nábytek vhodný do různých typů kanceláře? V tom případě vás jistě osloví kancelářská řada CLASS1. K jejím charakteristickým znakům patří hojné využití dřeva, střízlivý a nevtíravý design i nápaditá konstrukční řešení. Celkově působí kancelářský nábytek této řady nadčasově. Díky zohlednění potřeb moderního zákazníka lze řadu CLASS1 využít i k zařízení speciálního pracoviště jakým je třeba IT kancelář.

Příroda v hlavní roli

Za oblibou kancelářské řady CLASS1 stojí především její propojení dvou nesourodých prvků – nedotčené přírody a moderní civilizace. Přestože se jedná o kancelářský nábytek vynikající svou funkčností a zohledňuje potřeby současného člověka, nepůsobí futuristicky a nepřirozeně. Volbou materiálů a barev se designérům podařilo vdechnout do řady CLASS1 kouzlo přírody. Nábytek proto působí příjemně a evokuje krásy podzimního a zimního lesa či svěží jarní louky.

Jednoduchý neznamená nudný

Přestože je design kancelářské řady CLASS1 jednoduchý, nepůsobí nudně a má své osobité kouzlo.  Designérům se navíc bravurně podařilo propojit příjemný vzhled s funkčností. Kupříkladu skříně zdobí zajímavý detail otvírání, který je nesporně jedinečným designovým prvkem. Rovněž se jedná
o charakteristický znak prolínající se celou nábytkovou řadou. Kancelářské židle vás osloví svěžím designem. Samozřejmostí je individuální nastavitelnost i vynikající ergonomie a komfortní posezení.

Nápaditá konstrukční řešení

Zdánlivě prostá konstrukce typická pro CLASS1 vyniká maximální efektivitou. Díky spojovacím prvkům lze pracovní stoly snadno vzájemně napojovat. Hravě tak můžete vytvářet různé typy sestav. Oceníte rovněž nenápadné vedení kabeláže, které je skryto v noze stolu.

CLASS1 nominována v soutěži Národná cena za dizajn 2017

Přednosti kancelářské řady CLASS1 vedly k jejímu nominování do 14. ročníku soutěže Národná cena za dizajn 2017. Jedná se o prestižní soutěž pořádanou už od roku 1993, a to Slovenským centrem dizajnu ve spolupráci s Ministerstvom kultúry SR. Soutěžilo se v kategoriích profesionální design, studentský design a design s přidanou hodnotou. Každý ročník má jiné zaměření. Zatímco 13. ročník byl věnován komunikačnímu designu, 14. ročník byl zaměřen na produktový design. Soutěž je určena jak profesionálním designérům i studentům designu.