Toka mění tvář

Víme, že nesmíme usnout na vavřínech úspěchu a neustáváme v intenzivní práci na našem rozvoji. Právě díky neustálému vylepšování a rozšiřování nabídky produktů a služeb jsme se od skromných začátků vypracovali až mezi TOP firmy na českém trhu. Dbáme o vysokou úroveň poskytovaného servisu a služeb i široké portfolio kvalitních produktů. Na zakladatele prosperující firmy Tomáše Kratochvíla se čas od času obracejí média žádající o interview. V Magazínu Brno Business & Style s ním vyšel nedávno rozhovor. Novináře zajímalo, co pana Kratochvíla na jeho práci baví a co nového pro své klienty připravuje. Zvláštní pozornost byla věnována novému showroomu TOKA Design Gallery, který bude pro návštěvníky příjemným překvapením.

Když Tomáš Kratochvíl firmu v roce 1994 založil,  zabývala se výrobou a prodejem nábytku do školských zařízení. Ale změna je život a bylo třeba se posunout dál. Zlomový okamžik nastal roku 1998, kdy TOKA rozšířila rozsah svého zaměření o nábytek pro kancelářské a komerční prostory. To nebylo poprvé, kdy TOKA měnila svou tvář. Stále přicházíme s něčím novým a rozšiřujeme své služby.


V minulých letech se naše činnost nesla v duchu motta: „don't crowd your space, create it“. Ale čas od času jsou nutné změny. Pro naši další práci jsme vybrali motto:  „more than an office“. Proč právě tohle? Inovace provádíme vždy ve prospěch našich klientů. Značnou část klientely tvoří tuzemské i zahraniční společnosti středního až většího rozsahu. Zaměstnávají mnoho pracovníků, jejichž výkon úzce souvisí s kvalitou pracovního prostředí. Proto se zaměřujeme na vytváření pracovního prostoru jako celku. Vycházíme vstříc individuálním potřebám každého klienta. Vytváříme kanceláře přímo na míru jeho specifickým požadavkům. 


Naše služby se těší nebývalému zájmu, čehož si velmi ceníme. Zvláště se zaměřujeme na rozvoj dlouhodobé spolupráce s klienty, o niž má řada z nich zájem. Především jde o firmy o 40 – 100 pracovních místech. V rámci této dlouhodobé spolupráce poskytujeme potřebný servis i postupné doplňování produktů. 


Novinkou je připravovaný showroom TOKA Design Gallery. Půjde o největší galerii nábytku na Moravě, která poskytne návštěvníkům ukázku rozmanitého designu komerčních prostor. Půjde o nevšední zážitek plný emocí. Poznejte, že pracovní prostor může být víc než jen kancelář.