Doplňky

Skleněné parávány 

Elegantní a nadčasové paravány jsou vyrobeny z tvrzeného leptaného skla tl.6 mm, hrany jsou hladké leštěné s poloměrem 5 mm. Uchycení je jednoduché pomocí montážních konzol ve tvaru U do stolové kovové kolejnice.

Čalouněné paravány

Paravány jsou subtilní, lehké a zajistí vám soukromí i uprostřed týmu. Vyrábí se z lamina tloušťky 18 mm s 2mm ABS hranou a jsou vhodné pro stůl libovolné délky. Tento panel je potažený látkou z naší široké nabídky. Uchycení je velice jednoduché díky montážním konzolám ve tvaru U do předem přichystaných kolejnic ve stolové desce.

Krycí panel 

Paravány jsou subtilní, lehké a zajistí vám soukromí i uprostřed týmu. Vyrábí se z lamina tloušťky 18 mm s 2mm ABS hranou a jsou vhodné pro stůl libovolné délky. Uchycení je velice jednoduché díky montážním konzolám ve tvaru U do předem přichystaných kolejnic ve stolové desce.

Akustika

Akustické paravány jsou vyrobeny z termoformované akustické pěny z polyuretanu a potažené látkou se širokou nabídkou barev.

Osvětlení

Náš sortiment kancelářského osvětlení využívá moderní technologie a minimalistický design a to vše aplikuje na vnitřní osvětlení. Jedná se o novou kolekci založenou na LED technologii, která je navržena tak, aby osvětlovala pracovní prostory s ohledem na potřeby profesionálního prostředí a firemních kanceláří. Pokročilý koncept designu osvětlení, který se stará jak o fyzickou, tak emocionální pohodu pracovníků tím, že stimuluje kreativitu, podporuje míru koncentrace a zároveň pozitivně ovlivňuje styl pracovního prostředí.

Kabelový management 

Myslíme na to, jak funkčně a zároveň esteticky zajistit elektrifikaci pracovního místa manažerského pracoviště, samostatných, benchových i konferenčních stolů. K tomu nám pomáhají důmyslné doplňky ve formě průchodek, podélných výklopů, vertikálních svodů kabeláže, sběrných košů umístěných pod stolovými deskami atd…. Některé typy kovových noh jsou již předchystány pro skryté vedení kabelů. U paravánových systémů lze kabeláž vést kovovými rámy nebo vnitřní části panelu.