Řídím se heslem
Jediný limit jsi ty sám
Tomáš Kratochvíl
zakladatel společnosti

Společnost Toka, a.s. patří již 24 let k předním českým dodavatelům kancelářského a bytového nábytku. Za posledních 5 let jsme vyrostli v jednoho z nejsilnějších dodavatelů komerčních interiérů s obratem přes sto milionů korun. Spoléháme se nejen na své architekty a designery, ale také spolupracujeme s předními českými i zahraničními designery. Díky profesionálnímu týmu se nám dlouhodobě daří nejen na domácím trhu, ale také v zahraničí. Prostřednictvím schopnosti dodávat interiéry na míru vč. výroby atypických kusů nábytku jsme schopni uspokojit i nejnáročnější klienty. Jako úspěšná společnost se také snažíme podporovat mladé talenty v oblasti designu, ale také pomáháme českému sportu. Uplynulé roky se nesly ve znamení hesla: „don't crowd your space, create it“. Pro další etapu naší práce jsme zvolili motto: „more than an office“.

Jak pracujeme

Podporujeme

FC Toka

Náš futsalový tým byl založen již v roce 1994 a postupně se vyšplhal až do 3. ligy. Má za sebou řadu úspěchů a vyhraných turnajů. Týmem prošlo mnoho úspěšných fotbalistů, kteří dnes pomáhají s přípravou mladých talentů, kteří mají šanci se objevit jak v první lize, tak třeba i v reprazentaci.

HC Kometa Brno

Jsme dlouholetým partnerem HC Kometa Brno a zároveň jsme rádi, že můžeme být součástí skvělé fanouškovské základny, která přispívá k největší návštěvnosti v české lize. „Vzhůru Brno“.

Rescued Rhinos@HESC

Již dlouhodobě finančně podporujeme projekt „Rescued Rhinos@HESC“ v Africe, díky kterému se daří zachraňovat a vracet do přírody nosorožce zraněné pytláky. Vyhynutí nejen tohoto druhu je díky chování člověka velmi reálné a je jen na nás, jak naši zemi uchováme pro další generace.

Ples jako Brno

Již pět ročníků podporujeme nejprestižnější společenskou událost v Brně, jedinečný zážitkový Ples jako Brno.

JAZZFESTBRNO

Projekt JAZZFESTBRNO, kterému jsme již třetím rokem hrdým partnerem, patří mezi absolutní špičku jazzových akcí v České republice. Svým nejen brněnským divákům nabízí úžasné zážitky na koncertech jazzových hvězd jako Wyntona Marsalise, Avishaie Cohena nebo Diany Krall.

NOE POLO CUP

Pólo farma NOE vznikla v roce 2014 jako nový projekt na zelené louce. První mezinárodní turnaj se uskutečnil tentýž rok, od roku 2015 pořádá dva mezinárodní turnaje v koňském pólu z jara a na začátku podzimu. Od letošního roku je TOKA partnerem této události.