Řídím se heslem
Jediný limit jsi ty sám
Tomáš Kratochvíl
zakladatel společnosti

Společnost TOKA a.s. je již více jak 26 let silným hráčem na poli kancelářského a hotelového nábytku. Jako správný hráč máme potřebu se neustále zlepšovat, reagujeme na změny světa práce a technologií a jsme schopni dosahovat efektivnějších výsledků. Díky tomu jsme se za posledních několik let dokázali probojovat na přední místa mezi dodavateli komerčních interiérů. Náš tým je dynamický, energický, profesionální a vždy připravený uspokojit i nejnáročnější klienty interiérem ušitým na míru. Hledáme inovativní řešení v kombinaci s ekologickou udržitelností a pozitivním vlivem na lidské zdraví a náladu. V útoku se vedle zkušených obchodních zástupců spoléháme především na naše špičkové designéry, které se však, když je třeba, nebojíme podpořit hostujícími hráči z řad předních českých i zahraničních architektů. Záda si kryjeme stabilní a obětavou základnou sídlící ve svatostánku designu a nápadů - Toka Design Gallery. Těšíme se na vás.

Tým TOKA

Síla nespočívá v počtu zaměstnanců, ale v jejich schopnostech. Společnost TOKA je důkazem dobře fungujícího týmu kvalitních pracovníků, kteří se snaží maximálně vycházet vstříc svým klientům již od prvního kontaktu.

1994-2022

TOKA a.s v současné době nabízí kompletní interiérové dodávky včetně bytového nábytku. Za dobu svého působení si firma vybudovala stabilní pozici na českém trhu. TOKA je partnerem silných dodavatelských fi-rem kancelářského nábytku jako např. Nowy Styl Group, OFFICE&Co. nebo Weisner-Hager Project a.s, které působí v mnoha státech světa a jsou schopny pružně reagovat na veškeré poptávky po kompletním vybaveníinteriérů a zároveň nabídnout kvalitní certifikované a designově zajímavé produkty za příznivé ceny.