Úložné systémy

Skříně

Široká škála provedení, dekorů a úchytek vytváří nekonečná řešení a kompozice. Korpusy skříní mohou být z lamina nebo z kovu, které svou funkčností dokonale vyhovují pracovnímu prostoru.

Korpusy jsou vyrobeny z 18mm snadno čistitelné LTD s protireflexním povrchem odolným proti poškrábání s ABS hranou. Záda skříní jsou vždy pohledová, mohou se tedy použit jako dělící prvek do velkoplošných kanceláří. Police skříní jsou buď kovové ošetřené práškovou barvu nebo z LTD tloušťky 25mm, což zajistí jejich neprohýbání.

Kontejnery mobilní

Zásuvkové kontejnery na kolečkách máme v nabídce v mnoha dekorech.

Korpusy a čílka zásuvek vyrábíme z 18mm snadno čistitelné LTD s protireflexním povrchem odolným proti poškrábání s ABS hranou. Mobilní kontejner může být na dvojitých kolečkách o průměru 50mm nebo na kolečkách o průměru 52mm, která jsou zapuštěná v korpusu. Kontejnery vybavené zásuvkou na spisy obsahují páté kolečko průměru 25mm.  

Kontejner lze doplnit o tužkovník, případně rozšířit o zamykatelnou skříňku. Všechny modely obsahují centrální zámek a blokaci proti vysunutí více zásuvek najednou.

Skvělým doplňkem kontejnerů je čalouněný polštář, který slouží nejen jako posezení pro kolegy při krátkých schůzkách, ale je i prvkem estetickým a akustickým.

 

Dveře skříní mohou být z lamina, ze skla v kovovém hliníkovém rámečku nebo bezrámové.  

Kovové závěsy umožňující otevírání dveří 105°. Uzamykatelné dveře jsou standardem a dodávané se dvěma skládacími klíči.